Generals TD HD

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 1.2.1
  • Dil Türkçe
  • Firma GameSpire
Strateji tabanlı geliştirilen Generals TD HD mobil oyununa ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Eşsiz karşılaşmalar eşliğinde heyecanlı bir mobil oyun deneyimi yaşayacağınız Generals TD HD mobil oyununda sizde eğlencenize bakabilirsiniz. Oyunumuzda bir an bile aksiyon, heyecan eksik olmayacaktır. Oyunumuzda düşmanlarınızı yağmurda ateşleyin, takviye çağırın, birliklerinizi komuta edin, generaller çağırın ve düşman istilasından kolonileri kurtarmak için bir arayışla efsanevi patronlarla yüzleşerek gücünüzü onlara gösterin.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden  indirerek oynayabileceğiniz Generals TD HD mobil oyununda sizde başarılı olmak için birliklerinizi güçlendirmekten geri kalmayın. Mobil cihazınızın ekran boyutuna göre özel tasarlanmış oyun görselleri sizleri tatmin edecek derecededir. Üstelik oyunun boyutu oldukça küçük mobil cihazınızda oyama esnasında bir kasmaya sebep olmamaktadır.

Bu sebeplerden dolayı tercih edebileceğiniz bir oyun olarak gördüğüm Generals TD HD mobil oyunu ile sizde düşmanlarınız ile karşı karşıya gelin ve güçlü patronların üstesinden gelmek için silahlarınızı güçlendirin. Bunu başarmak sizin için oldukça önemli olup oyunu kazanmanız güçlü silahlara ve askeri birliklere bağlıdır. 

Daha Fazla Göster
Generals TD HD indir